Lattelecom Affiliate

Nopelni 10-50LVL komisijās par Lattelecom Affiliate pakalpojumu reklamēšanu!

Tagad Tev ir iespēja ne tikai pastāstīt citiem par Lattelecom Affiliate pakalpojumiem, bet arī saņemt atlīdzību par savu darbu. Lattelecom Affiliate sistēma uzskaita apmeklētājus un izmaksā komisijas par katru klientu, ko sagādāsiet Lattelecom Affiliate.

Lattelecom Affiliate

Lattelecom Affiliate

Augsta Konvertācija = Vairāk naudas.

Lattelecom Affiliate weblapa www.lattelecom.lv un tajā piedāvātie pakalpojumi nodrošina augstus konvertācijas rādītājus un nepārtraukti tiek strādāts pie šo rādītāju tālākas uzlabošanas izmantojot dažādas konvertācijas optimizācijas, split testu un lietojamības testu metodes. Šie augstie konvertācijas rādītāji nodrošina augstu varbūtību, ka Tevis atsūtītais apmeklētājs izvēlēsies kādu no Lattelecom Affiliate pakalpojumiem.

Kā strādā Lattelecom Affiliate?

Nekas nav vienkāršāks. Lattelecom affiliate sistēmas priekšrocība ir lietojamības vienkāršība un precīzas apmeklējuma uzskaites metodikas. Process īsumā izskatās šādi:

 1. Tu reģistrējies Lattelecom Affiliate programmā un saņem unikālu affiliate linku (pieejami bilžu, flash vai citāda veida banneru, teksta linku, e-pasta šablonu un citos veidos)
 2. Izveido jaunu weblapu vai savā esošajā mājas lapā izvieto šo affiliate linku kopā ar informāciju par piedāvājumiem, vai nopērc banera vai teksta reklāmas vietu citos portālos, vai arī nosūti e-pastu
 3. Tavas lapas apmeklētājs vai e-pasta lasītājs noklikšķina Tavu affiliate linku ar unikālu affiliate identifikātoru tajā.
 4. Apmeklētāja IP adrese ir piefiksēta un cookie saglabāts viņa pārlūkprogrammā uzskaites vajadzībām.
 5. Apmeklētājs nokļūst www.lattelecom.lv, iepazīstas ar piedāvājumiem un iespējams veic pieteikumu.
 6. Ja apmeklētājs piesaka pakalpojumu (tam nav jānotiek šī paša apmeklējuma laikā, jo šo apmeklētāju atcerēsimies vēl 30 dienas ar IP adreses un cookie palīdzību), tad šis pieteikums tiks reģistrēts pie Tava affiliate lietotāja.
 7. Mēs pārbaudīsim šo pieteikumu un apstiprināsim komisijas izmaksu, ja pieteikuma rezultātā tiks ierīkots pakalpojums.
 8. Tu saņemsi komisijas izmaksu reizi mēnesī 30 dienu laikā no brīža, kad komisiju apjoms sasniegs minimālās izmaksas līmeni 100LVL (Vai lielāku, ja būsi norādijis citādi)

Un tas ir viss. Tu sūti Lattelecom Affiliate klientus, un Lattelecom Affiliate sūta Tev naudu!

Bezmaksas TV dekoderi

 • lattelecom tv dekoders
 • lattelecom decoder Сена
 • drošāka interneta dienā bērnus un jauniešus aicinās kritiski izvērtēt interneta saturu
 • dekoderis latellecom
 • wwwgoogle.lvlattelecom virszemes televizija.lv
 • lattelecom logo
 • lattelecom dekoderi
 • lattelecom stradat interneta
 • LATTELECOM
 • dekoderi lattelecom.lv
This entry was posted in Lattelecom Affiliate and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>